הסרת גרפיטי מקירות ומבני ציבור

Sodsblast

בעבר, הדרך היחידה להסיר צבע או חומר אחר שאינו גלוי ממשטח מזוהם הייתה לחתוך אותו, לשייף אותו, להשתמש בכימיקלים קשים או לשייף אותו. עכשיו יש ניקוי בסודה כמדיה להסרת צבע , חלודה ,לכלוך קשה ונזקי הזמן .

מדוע להתקדם 

  • חיסכון 

בדומה לתפיסה של ניקוי חול, ניקוי בסודה הוא הרבה יותר מתחשב ועדין למשטח ולסביבה.

  • יישומים בטוחים להצלחה 

           תהליך ניקוי באמצעות הסודה הוא עדין מספיק בכדי להסיר כמעט כל ציפוי מבלי לפגוע                   במצע.

  •  אישור ה- FDA

אמצעי הניקוי באמצעות הסודה מאושרים על ידי ה- FDA, אינם רעילים ואינם מכילים סיליקה חופשית; זה לא דליק ולא מסוכן.

  • אקולוגיה 

ניקוי באמצעות סודה הוא הטכנולוגיה האחרונה והאקולוגית  ביותר להסרת צבע ו / או ניקוי של כל משטח בתצורה הבטוחה ביותר .

יישומים נפוצים soda blast 

הסרת גרפיטי מקירות ומבני ציבור 

ניקוי באמצעות סודה מושלם להסרת גרפיטי. אין חשיש או כימיקלים מזיקים, רק ביו-קרבונט נתרן בטוח לסביבה. הניקיון הוא פשוט. נתרן ביו-פחמתי נמס במים. מפעלי טיפול בשפכים אוהבים את זה כשמשתמשים בניקוי סודה מכיוון שבסיס ה- PH מסייע לנטרל תוכן חומצי בהשפעתם.

מוסכים לפחחות וצבע וחידוש רכבי אספנות 

תעשיית הרכב והמוסכים 

תאמץ את הניקוי וההכנה של הרכב לפני צבע כיוון שהיא עדיפה  בהרבה על התזת חול ושיוף לצורך הסרת צבע בכל דרך. זה בטיחותי לסביבה, זה עובד מהר יותר ולא יפגע במצע. בין אם חומר מילוי מתכת, פלסטיק, גומי או פיברגלס, התזת סודה תסיר צבע שישאיר את המצע נקי ומוכן לצביעה. ניקוי סודה יפשיט צבע מנקיקים עמוקים שבהם נייר זכוכית לעולם לא יוכל להגיע.

בנוסף למכירת מוצרים המיועדים לניקוי באמצעות  סודה, כללנו גם מערכות ניקוי ללא אבק במגוון תחומים כדי להציע ללקוח מגוון אפשרויות שלם יותר. 

הדרכות

כמובן שאיננו משאירים את הלקוחות לגורלם ואנו מעניקים להם ייעוץ ופעולה על מנת להביא לסיום מוצלח של הפרויקטים שלהם. גם לעולם לא נבטיח הבטחות ריקות. אם לא ניתן לנקות או להסיר את הצבע פני החלק, אז גם נעביר את זה ישירות ללקוח מכיוון שזה גם לא מעניין אותנו לעשות את כל החלקים ולא להשיג סיפוק מהלקוח.

מאמרים קשורים